Ucuz Telefonda Sex Hatti sınırsız Cinsel Sohbet sağlayan Canlı Sex Sohbet Hattı Numara Seks Sohbeti yapacağınız Orospu Numaraları ve Cinsel Sohbet Hattı Ara. 📞

Şuanda Bayanlarmz İle   15352   Kişi Doyumsuz Sohbet Ediyor.

Canlı Sex Sohbet Hattı
Nilay
Erkeklerin arzuladığı o özel kadın olmayı , onları tatmin etmeyi ve boşaltmayı iyi beceririm. Arayıp tadıma bakın. 💋
Damla
Yalnızlığınızın çaresi bende, beni arayın ve ateşinizi sndürecek özel bir sevişmeyi sanaldan birlikte yapalım.
Burcu
Geç olmadan dolgun göğüslerimi zevkle yalayacak bir sanal seks partneri arayışındayım tatlım. 📞
Sevda
Unutulmayacak özel sanal seks anları iin bir partner arayışında iseniz sex hattında bana ulaşın. 📞
Meltem
Daima erkekleri mutlu edebilme yeteneğimle bilinirim. Özel bir boalma 💋 seansı için dolgun kalçalarımın hakkını verecek erkek arıyorum.
Melis
Evde tek başına olmak canımı çok sıkıyor 💋 cinsel arzularım tavan yapmışken telefon seksini benimle yapacak birini arıyorum.
Kübra
Birlikte telefonda sevişmek ve üniversiteli bir kızla birlikte boşalmak istersen beni hemen ara. 📞
Oylum
Şimdiye kadar birlikte canlı boşalacağım 💋 en iyi erkek olmanı umarak aramanı bekliyorum.
Yeliz
Kocamı aldatmayı seven bir kadın olarak yaramazlığmla bilinirim. Benimle gizliden gizliye ateşli anlar için arayın. 📞
Oylum
Görüntülü olarak da arayarak benimle telefonda özellikle banyodan sonra sevişmek ve boşalmak için arayabilirsin. 📞
Eda
Olgun seksi karakterimi sekse tam olarak yansıtmay arzuluyorum. Ateşli bir kadınım beni arayın birlikte zevkle boşalalım. 📞
Elif
Sadece sözde erkek olanları değil bana hiç tatmadığım zevkleri tattıracak erkekleri arıyorum. 📞
Zeynep
Artık inlemelerim dinmesin istiyorum, içimdeki orgazm olma zevki ve şehveti hiç durmayacak gibi hissetmek istiyorum. 📞
Berna
Duş başlığı ile değil artık gerçek bir erkeğin dokunuşları ile tatmin olma arayında aramanızı beklemekteyim. 📞
Arzu
Azgın kadınlarda göremeyeceğin bir fantezi düşkünlüğüm vardır, her artta sanal seksle tanışabiliriz tatlım. 📞
Dilan
Dolgun kalçalı güzel bir kadınla birlikte gece yarısı boşalmak istersen ben ara. 📞KIZ ARKADAŞIM ARKADAŞLARIMIN ÖNÜNDE ÇIPLAK (CMNF HİKAYESİ)

Bugün blogumu, “Toby” nin cehennem okuyucusu olarak kinky’ye teslim ediyorum. Bana bu hikayenin kız arkadaşı ve parçalarından bahsetti ve ona her şeyi tutmasını ve benim için yazmasını söyledim, işte burada, umarım beğenirsin. Başlamadan önce VIP bölgemize göz atmayı unutmayın.

….

Herkese selam!

CMNF’nin ne olduğunu bilmiyorsanız, temelde ‘Giyinik erkek, çıplak kadın’ anlamına gelir, dişinin çıplak olduğu ve herkesin tamamen giyinmiş veya en azından kısmen giyinmiş olduğu bir durumdur. “Giyinik kadın, çıplak erkek” (CFNM) ama parmaklarımı batırdığım bir şey değil.

Cmnf hakkında hiçbir şey bilmiyordum, hepsi benim için yeni (hala biraz emin değilim) ve bu yüzden kız arkadaşım bir ilgiyi ifade etmeye başladığında, her şey hakkında çok eğitimsiz olduğum için beni geri vurdu .

Kız arkadaşım arkadaşlarıma gösteriş yapmaya başladı ve bunun bir şey olduğunu bilmiyordum.

Ben kız arkadaşımı çok seviyorum

bir selfie için poz süre wildow bakan kız
Kötü ilişkiden kötü ilişkiye gittim, aldattım ve iyi zamanlar olmasına rağmen, bu kızların benim için doğru olduğunu hiç hissetmedim ve açıkça aynı hissettiler.

Sonra kız arkadaşımla tanıştım, gerçek bir rüyaydı. Bu bir kasırga romantizmiydi, ikimiz de ayaklarımızı süpürdük ve kendime bunun gerçek olduğunu ve ıslak bir rüya olmadığını hatırlatmak için her gece kendimi sıkıştırmak zorunda kaldım. O inanılmaz iyi görünümlü (sadece benim tip), vücudu bana mükemmellik ve o hella kinky. O her zaman yatak odasında bir şeyler denemek, eğlenmek için yollar aramak ve benimle yeni şeyler denemek için hazır.

Kız arkadaşım her zaman azgın, çünkü ben çok iyi bana uygun. O becerdin olmak seviyor ve yeni şeyler denemek ona bir ilaç gibidir. Her zaman biraz gösterişli olduğunu biliyordum, onunla ilk tanıştığım andan itibaren ilgiyi sevdiğini biliyordum. Beni kamuoyunda zorlaştırmayı seviyor, halka açık bir sütyen giymemeyi seviyor ve çıplak olduğunda onun fotoğraflarını ve videolarını çekmeye geldiğinde kemikli bir köpek gibi. Ancak, hikayenin bir sonraki bölümünü hiç beklemiyordum.

BU PARTİDE EVİMDE BAŞLADI

kadın giysileri alarak Divan
Daha önce kız arkadaşımın gösterişten bahsettiğini ve arkadaşlarımın geleceği zaman benimle ekstra sevecen olacağını, en seksi kıyafetlerini giydiğini ve arkadaşlarımdan aldığı ilgiyi sevdiğini söyledi. bu benim evimde bir araya gelene kadar.

Etrafta sadece birkaç yakın arkadaşımı davet ettim, hepsi erkek ve hepsi sadece iyi vakit geçiriyor, ürpertici ve iyi vakit geçiriyordu. Sadece beş kişiydik (altı da dahil olmak üzere), sadece küçük bir şeydi, sadece herkesi yakalamak, eğlenmek ve akşamımızın tadını çıkarmak istedim.

Kız arkadaşım iyi vakit geçiriyordu, küçük bir elbise giyiyordu ve kanepede oturduğunu görene kadar iç çamaşırı giymediğini fark etmedim, bacakları ayrıldı. Onu uyarmaya çalıştım ama sonra bacaklarını kapattı ve bunun önemli olmadığını düşündüm.

Kız arkadaşım sonra aile odasından tam görünümü olan mutfağa gitti ve o kabinden yeni bir cam almak için eğildi, o kıçını parladı. Onun için şoktaydım, bu yüzden ayağa kalkıp ona yanıp söndüğünü söyleyerek ona gittim. Ayağa kalktı ve gülümsedi, kıkırdadı ve ağzını örttü. O anda ne yaptığını bildiğini biliyordum.

Tekrar oturdu, bu kez koltuğun kol dayanağına yaslanmıştı, bacakları bükülmüş ve dizleri birbirine kenetlenmişti ama bacaklarını konuşmaya devam ederken daha fazla açılacaktı ve diğer kanepede kim olursa olsun yanıp sönüyordu. ona göre. Taze traş kedi herkes görmek için gösteri ve kıskanç olmasına rağmen ben onu kedi görmek arkadaşlarımın düşünce çok uyandırdı.

Arkadaşlarımdan biri, biraz ‘dostum’, ne yaptığını anında fark etti ve yanında oturdu, ona biraz daha yukarı çekmesini söyledi ve bana baktı, gülümsedim ve yukarı çekti elbisesini, ona tüm kedi gösteren. Sonra ayağa kalktı ve tekrar mutfağa, eşek ve kedi tamamen gösteriye yürüdü. Horozum çarpıyordu, arkadaşımın yüzlerini görmek asla unutamayacağım bir resimdi ve onu ne kadar açtığını görmek başka bir seviyede. Biraz garip geldi ama sonra elbisesini indirdi ve kıkırdadı, sanki bunun nasıl olduğunu bilmiyormuş gibi davranıyordu.

ARIYORSA ARKADAŞLARIMA SORMAK

göğüslerini tutan kadın
Parti olayından sonra, kız arkadaşlarım CMNF fetişi çok daha belirgin hale geldi, belki de partiyi bir kaza olarak oynayabilirdim ama bundan sonra olağan bir hata olmayacaktı.

Eğer bir arkadaşımla yalnız kalsaydım, ürpertici, bazı Xbox oynamış olsaydı içeri girerdi ve genellikle ciddi bir boğucu iç çamaşırı ya da küçük bir bikini olması dışında bir kıyafetin güzel görünüp görünmediğini sordu. Çıplak olmak istediğini biliyordum, en sevdiği parçalarda önümüzde dolaştığında onu hissedebiliyordum.

Arkadaşlarım her zaman kibardı ve ona harika göründüğünü söylediler ama eve gidip onunla mastürbasyon yapacaklarını biliyordum, onları suçlayamam çünkü ben de olurdu.

DUŞ (BU İLK KEZ TAM O CMNF ME)

güzel bir banyoda duş yürümek
Bir arkadaşım ve ben yatak odamda oyun oynuyorduk, oyunumuza dalmıştık ve kız arkadaşımın aslında içeri girdiğini duymadım. Bir ses duyduğumda baktım ve o havluda durdu, duştan taze çıktı, Sabun köpüğünün ve parfümlü vücut losyonunun hafif kokusunu ondan yayarak koklayabilirim.

Arkadaşım da onu selamlamak için döndü ve o sadece bir havlu giydiğini fark onun beden dilinde bir değişiklik hissettim. İkimiz de onu kabul ettikten sonra kıyafetlerini bulmak için kabine doğru yürüdüğünü, onları banyoya geri götüreceğini varsaydım ama yapmadı, havlularını oraya bıraktı ve çekmecelerden kök salmaya başladı.

Ona ağzı açık olarak bakmayı bırakamadım ve arkadaşım aynıydı. Ben de geldim ve ona belki başka bir odada giyinmesini söyledim ve bana gülümseyerek bakmaya başladı, kıyafetlerinin burada olduğunu ve sadece bir dakika olacağını söyledi.

Bir dakika değildi. Sonsuza dek eğildi ve farklı kıyafet parçaları aradı, arkadaşım bakmamaya çalışıyordu ama çok da zor değil. Sonunda arkadaşımdan sütyenini ona geçirmesini istedi, önündeki bir sandalyenin üzerindeydi ve onu yakaladı, ona dönerek, muhteşem c-fincan göğüslerini aldı. Sütyenini giydi ve giyinip odadan çıktı, oyuna devam ettik ama bir gafım vardı ve onun da yaptığını biliyordum.

NE YAPMALIYIM Emin değilim

Buraya giriyorsun. Ne yapmam gerektiği hakkında hiçbir fikrim yok, kız arkadaşım tamamen sadık, beni seviyor ve benim için her şeyi yapıyor ama vücudunu arkadaşlarıma göstermeyi seviyor, o olaydan beri bana söyledi cmnf fetiş sevgisi ve ben daha fazla anlamaya çalışıyorum.

Arkadaşlarımın mastürbasyon yaparken onu düşündüklerini aklımdan çıkaramıyorum, bana düşündüklerinden ve ona yaptıkları gibi bakmasından hoşlandığını söyledi.

Bence sıcak, erkeklerle dolu bir odada çıplak bir kadın var ama arkadaşlarım değil. Sen ne yapardın? Herhangi bir tavsiyen var mı? Yorumlarınızı aşağıya bırakın, bu akıl almaz sorunla ilgili bana yardımcı olacaktır.

Teşekkürler,

Ucuz Sohbet: Sex Numaraları

Ev » Sex Numaraları » KIZ ARKADAŞIM ARKADAŞLARIMIN ÖNÜNDE ÇIPLAK (CMNF HİKAYESİ)